14 вересня комісія розглянула надання ліцензії на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (базова освіта) для Наукового ліцею при Житомирській Політехніці.
«Заклади освіти, які створюють підґрунтя для розвитку освіти дітей у цей непростий для нас час, заслуговують на особливу підтримку з боку влади. Ліцей має відповідну матеріально-технічну та науково-методичну базу, а також професійний кадровий склад, який, без сумніву, може здійснювати підготовку за даним рівнем освіти. У цьому році ліцей вперше зі своїх стін випустив одинадцятикласників. Всього за два роки діяльності у рейтингу, за версією «Osvita.ua» ліцей зайняв друге місце за рівнем складання НМТ у місті Житомир», — зазначив Юрій Денисовець, заступник начальника обласної військової адміністрації, голова комісії.
Заклад отримав можливість надавати освітні послуги з 5 класу. У перспективі це 600 ліцеїстів, які створять конкурентне середовище для якісної профільної освіти на Житомирщині.
Також під час засідання члени комісії розглянули пакет документів Оліївської сільської ради. Перспективний та амбіційний проєкт громади по створенню академічного ліцею на базі Оліївської гімназії викликав жваву дискусію між членами комісії. Громадою створено безпекові умови, укриття обладнано ліфтом, затверджено проєкт по добудові пансіону для майбутніх ліцеїстів, відкрито клас безпеки та заплановано придбання двох шкільних автобусів для підвезення дітей до закладу.
«Спільними зусиллями держави та громад ми створюємо підґрунтя для розвитку профільної освіти та виховання майбутньої інтелектуальної еліти. Зауважу, що відкрити свої двері для очного навчання заклад зможе лише тоді, коли створить всі безпекові умови. Діти у кожному куточку нашої області мають право на якісну та безпечну освіту», — підкреслив Юрій Денисовець.